bbczyta.pl

bbczyta.pl

Bezpieczenstwo energetyczne Polski

Bezpieczenstwo energetyczne Polski

Jednym istotnym elementem polityki bezpieczeństwa organizacji powinna zająć się aktualizacji oprogramowania. Nowe odkryte luki są codziennie i plastry podłączyć te dziury i ochronić swój system. Pushing aktualizacji z serwera centralnego umożliwia większą kontrolę nad systemami użytkowników końcowych, ale często zwiększa obciążenie personelu IT. Renomowane szkodliwe aplikacje obejmują możliwość aktualizacji automatycznej, aby umożliwić komputery użytkowników na bieżąco, bez konieczności ingerencji IT.

Best Security to Kłódka

Nie wkładać całą swoją wiarę w oprogramowaniu zabezpieczającym. Wiele intruzi wciąż włamać firm staroświecki sposób: z łomem. W środku mają swobodny dostęp do wszystkich komputerów, dlatego każdy program bezpieczeństwa komputerowego powinno również obejmować środki fizyczne. Nie tylko powinien być zamknięty budynek, ale poszczególne urzędy powinny być również zablokowany. Im więcej przeszkód na drodze człowieka, tym mniejsze prawdopodobieństwo, że intruz będzie pomyślnie kradzieży informacji lub usunięcia informacji.

Zewnętrzny intruzi nie są jedynym zagrożeniem. Serwery powinny być w zabezpieczonej sali, a tylko upoważnieni pracownicy IT dostęp. Niezadowoleni pracownicy mogą powodować poważne szkody na serwerze, ale jeszcze większym zagrożeniem jest często jako pracownik, który wziął klasę dostępu dwa lata temu i jest przekonany, że można naprawić bazę danych.

Bezpieczeństwo informatyczne jest zbyt ważne, aby być traktowany jak musztarda po obiedzie. Nie czekaj do katastrofy do strajku zrealizować trzeba zabezpieczyć informacje o firmie. Zamiast tego, należy rozważyć zainstalowanie ochronę przed złośliwym oprogramowaniem jako centralny element kompleksowego planu bezpieczeństwa.

Chris Harmen jest pisarzem dla Double Anti-Spy, rewolucyjnej aplikacji spyware i malware, który wieje od konkurencji w head-to-head testów.Double Anti-Spy oferuje zintegrowaną ochronę anty-spyware, aby dać swój PC 100% ochronę przed złośliwym oprogramowaniem.

– autor artykułu