bbczyta.pl

bbczyta.pl

Bezpieczenstwo miedzynarodowe a akcje oddzialow specjalnych

Bezpieczenstwo miedzynarodowe a akcje oddzialow specjalnych

Jasny kolor czerwony oznacza Stop – Unikanie wandalizmu Z STI Korek

Wandalizm jest złośliwy i często drobna akt, który jest opisany jako umyślne zniszczenie mienia, które jest nie częściej niż, własność innych. W niektórych przypadkach, akty wandalizmu, takie jak malowanie natryskowe ogrodowe ogrodzenie lub ścianę powodować bóle głowy i dodatkowych kosztów tylko na strony właściciela. Jednak w miejscach, gdzie istnieje wiele osób, akt wandalizmu, który zagraża integralności niektórych urządzeń ochrony przeciwpożarowej i gaszenia ognia może prowadzić do tragicznych skutków.

Z pewnością jest to prawdziwe w odniesieniu do miejsc takich jak szkoły, szpitale, uniwersytety, hotelach, centrach handlowych, salach gimnastycznych i innych budynkach użyteczności publicznej, które przemawiają do osób lekkomyślnych. Zniechęcić wandali podnoszenia fałszywych alarmów pożarowych i ukrywanie lub usuwanie gaśnice z ich właściwego miejsca za pośrednictwem szerokiej gamy urządzeń STI Stoper anty-wandalizmu i kradzieży.

Powszechnie wiadomo, że kolor czerwony oznacza zatrzymanie w ruchu. Aby udaremnić wandalizmu i kradzieży, jasnoczerwony jest używany do barwienia alarmy bezpieczeństwa pożarowego. Niezależnie od tego potrzebuje Lokal ‚, jest korkiem STI idealne do pracy pod ręką.

Zatrzymać fałszywych alarmów pożarowych za pomocą korka STI 6530. Jest on wykonany z przezroczystego, zabezpieczeniem i wytrzymałego poliwęglanu, osłony ramy, a alarm (opcjonalnie, STI 6532), który może być zamontowany w dowolnym momencie połączenia. Dla jednej z wersji alarmu, to działa na zasadzie emitowania alarmu 96dB przebijający gdy pokrywa jest podniesiona, które w naturalny sposób zwraca na siebie uwagę na obszar alarmu. Jeśli alarm zabrzmiał przez dowcipniś, może on być łatwo zidentyfikowane i niewoli.

– autor artykułu