bbczyta.pl

bbczyta.pl

Bezpieczenstwo energetyczne panstw baltyckich

Bezpieczenstwo energetyczne panstw baltyckich

Home Security- Jak Make Your Own Sejf

Definiowanie sejf

Bezpieczny pokój, znany również jako pokój paniki, jest ultra-bezpieczna lokalizacja w budynku przeznaczonym do zapewnienia schronienia dla rodziny podczas włamania, ataków terrorystycznych lub innych niespecyficznych zagrożeń. Jeśli kiedykolwiek widział film o nazwie „Panic Room” z Jodie Foster w roli głównej, prawdopodobnie masz wypaczone pojęcie o tym. W filmie, sejf w pokoju wydawało się nieosiągalne dla osób o niższych dochodach. Urządzenia Hi-tech i ściany wykonane ze stali, że pokój wygląda bardziej jak w skarbcu banku niż tymczasowego schronienia, że ??regularne domów mogą sobie pozwolić. Chociaż takie silnie ufortyfikowanej pokoje paniki naprawdę istnieją, to zwykle bogate osoby, które je wykorzystują do przechowywania pieniędzy lub cennych biżuteria, kolekcje sztuki, tajne dokumenty i tak dalej.

Tworzenie Twoje Bezpieczne Własny pokój to nie takie trudne, jak się wydaje

Dla większości ludzi, bezpieczny pokój jest tymczasowym schronieniem, gdzie członkowie rodziny zagrożone mogą ukryć i wezwać pomoc. Pokój ten niekoniecznie musi stalowych ścianach, ale obronny drzwi, które otwiera się na zewnątrz. Drzwi mogą być wykonane z litego drewna, stali lub innych materiałów, chodzi o to: to jest trudne do złamania. Futryna drzwi powinny być wykonane ze stali, a także, czy wzmocnione stalą, aby uniknąć drzwi przed kopnięciem otworzył.

Sejf w pokoju nie powinien mieć okien. Każde okno może łatwo stać się „wejście”. Nie chcesz dać intruzami opcje wtórnych, prawda? Upewnij się, czy w pomieszczeniu wszelkie niezbędne materiały potrzebne do samoobrony lub zadzwonić po pomoc: telefon komórkowy i jego ładowarki, zestawy pierwszej pomocy, wodę i żywność, broń i, jak wyżej wspomniano movie pokazało nam, chorzy mogą mieć ataki paniki podczas ukrywania się w bezpiecznym pomieszczeniu, lub może po prostu trzeba wziąć swój lek, podczas gdy intruzi są jeszcze w domu.

– autor artykułu