bbczyta.pl

bbczyta.pl

Bezpieczenstwo logowania w sieci

Bezpieczenstwo logowania w sieci

Nowe Scam ATM! Jak przestępcy korzystają z technologii do kradzieży tożsamości

Przestępcy zmieniają się czasy jak czyni technologię.

· Bardziej zaawansowane i wspaniałe nasze życie staje się ze względu na technologię; także otwiera drzwi dla przestępców i ich zdolność do znalezienia nowych sposobów kradzieży tożsamości i nasze pieniądze. Jedną z najnowszych metod ich znajdując jest bardzo sprytny sposób, aby uzyskać informacje na temat karty ATM oraz numer PIN.

Jaki postęp technologiczny doprowadziły do ??tego? W pigułce, mniejszych kamer bezprzewodowych i zaawansowanej technologii komputerowej.

· Gdy kamery wideo pojawił się na scenie były duże i natrętny. Teraz są one tak małe, jak główka szpilki, dzięki czemu są bardzo łatwe do ukrycia.

· Pamiętasz, kiedy usłyszał słowo unplugged mówili o muzyków grających na gitarach akustycznych an i tym podobne. Teraz wszystko jest odłączony; Funkcje bezprzewodowe umożliwiają przestępcy do przesyłania danych bez konieczności stosowania kabli, które są łatwo zidentyfikować, co czyni ich czyny przestępcze trudniej śladowe.

· Komputery z nowej technologii są bardziej wydajne, mniejszych i bezprzewodowych możliwości pomóc nie tylko nasze życie pomagają umysły karnych.

Jak przestępcy są z wykorzystaniem technologii do kradzieży tożsamości i więcej.

· Przestępcy dokonały czytniki kart, które odebrać informacje zapisane na pasku magnetycznym swojej ATM. To nic nowego; Jednak dzięki czemu urządzenie wygląd czytnika kart jak Twoim bankomatu i zamontowanie go bezpośrednio na gniazdo kart bankomatu jest. Przesunięcie kartę do szczeliny i karmi swoje dane do bazy danych. Mają teraz swoją tożsamość. To nie koniec jednak.

· Czy kiedykolwiek widziałeś te broszury lub posiadaczy depozytów poślizgu wprowadzonych do bankomatu? Strzeż mogą nie być tym, czym się wydaje.

– autor artykułu