bbczyta.pl

bbczyta.pl

Bezpieczenstwo miedzynarodowe w prawie unijnym

Jak Online Przestępcy wykraść informacje finansowe

pedofile na całym świecie korzysta phishingowych lub fałszywych e-maili do milionów internautów, aby uzyskać ich identyfikatory użytkowników i haseł instytucji finansowej, że bank z. Hakerzy stworzyć sobowtóra kopie stronie instytucji finansowej i skłonić użytkowników do wejścia na ich identyfikatorów użytkowników i haseł.

Oni poprosi, aby wprowadzić informacje mówiąc, że konto zostało zablokowane, czy wystąpił błąd na koncie, lub że nieuprawniona aktywność była zawiadomienia na koncie. Następnie poprosi o podanie identyfikatora użytkownika i hasła, aby sprawdzić szczegóły dotyczące konta. W czasach, ale także skłonić użytkowników do zmiany haseł. Użytkownicy są oszukiwani do wprowadzania szczegóły na fałszywej witrynie nie zdając sobie sprawy, że informacje podane przez nich może uczynić z nich ofiary phishingu lub nadużyć.

pedofile zbierania informacji finansowej ludzi w ten sposób i używać go do kradzieży pieniędzy z konta, dokonywać transakcji finansowych z konta, a nawet do wypłaty gotówki z kont. W czasach, haker tworzy również identyczne konta z informacji, które pasz na fałszywych witryn i stają się właściciele kont bankowych lub kart kredytowych. Haker może również angażować się w kradzieży tożsamości korzystając z informacji podanych przez Ciebie i stworzyć oszustw, które przedstawiają cię jako główny geniusza.

Do ochrony przed takimi oszustwami, należy zebrać wszystkie informacje na temat środków anty-phishing i podjąć niezbędne działania. Aby zapewnić ochronę phishing, nigdy nie musi kliknąć link, który jest podany w e-mailu. To jest najważniejsze i najważniejsza zasada, że ??każdy użytkownik musi być świadomy, a następnie ją religijnie.

Pierwszym sposobem jest sprawdzenie, na adres e-mail nadawcy. Jeśli poczta jest fałszywy, adres e-mail pojawi się jako hacker@hackermail.net~~pobj, nawet jeśli linia przedmiotem poczty wymienia nazwę jakiejś instytucji finansowej. Innym sposobem na wykrycie oszukańczych wiadomości jest sprawdzenie na adres strony internetowej link podany w mailu. W przypadku oszustwa, adres strony internetowej będzie się różnić od tego, co jest wymienione w podany link. Aby to sprawdzić, należy ręcznie wprowadzić nazwę linku w zakładce przeglądarki lub poszukać nazwy w jednej z wyszukiwarek. Wreszcie, jeśli zdarzy ci się kliknąć link wewnątrz mail, adres, który pojawi się w przeglądarce będzie inny niż to, co jest podane w linku.

– autor artykułu