bbczyta.pl

bbczyta.pl

Bezpieczenstwo miedzynarodowe wczoraj i dzis

Bezpieczenstwo miedzynarodowe wczoraj i dzis

Skutery Going Green

Skutery długo znosił kontrowersje od naukowców i ekologów dotyczących wpływu skuterach śnieżnych do środowiska. W zaawansowanej technologii, skutery zastąpiony sanki psa do przewozu osób i ładunków do regionów polarnych na całym świecie. Chociaż ich użyteczność nie ma sobie równych, postęp w przyjazności dla środowiska jeszcze kilka sposobów, aby przejść. Snowmobilers musi teraz szukać rozwiązań, aby móc cieszyć się sportem, a także wykorzystywać swoje terenowe na użyteczność i cieszyć się i chronić środowisko wokół nich.

Więc, pozostawić go do naszych najmłodszych i najzdolniejszych do rozwiązania tego problemu. W tym roku, studenci inżynierii z Ameryki Północnej przyszedł razem do rozwiązania tego problemu na dorocznym SAE Clean Skuter Wyzwanie (TM) w Houghton, Michigan. Impreza organizowana jest przez Society of Automotive Engineers (SAE) Międzynarodowe Centrum Badań i Keweenaw (KRC) z Michigan Technological University. To wydarzenie jest Międzyuczelniany Konkurs na projekt inżynieryjny, że wyzwania studentów inżynierii do inżynieryjne istniejący skuter dla ulepszonych emisji i hałasu przy zachowaniu lub polepszeniu właściwości działania oryginalnego skuter.

Zwycięzca 2007 w wewnętrznym klasy Combustion był University of Idaho, dominując w 10 różnych kategoriach, w tym najlepszą wydajność i najlepszą scenografię. W kategorii zerowej Emmissions, McGill University of Quebec, Kanada wygrywa honory z ich elektrycznego skutera.

Konkurs wyrosła z potrzeby czystszych terenowe w parkach i lasach państwowych i stanowych. Oczekuje się również, że zmodyfikowane skutery być opłacalne. Wyzwaniem przyciąga zespoły studentów studiów inżynierskich z całej Ameryki Północnej, której celem jest zaprojektowanie skuter o mniejszym wpływie na środowisko, mniej hałasu, m niej emisji i lżejszej śladu – wszystko bez poświęcania miłość skuter entuzjastów wydajności.

http://www.apartamenty.in/pl/gwiazda-polnocy-wladyslawowo
– autor artykułu