bbczyta.pl

bbczyta.pl

Bezpieczenstwo wewnetrzne a coraz wieksza inwigilacja obywateli

Bezpieczenstwo wewnetrzne a coraz wieksza inwigilacja obywateli

Konfigurowanie kamera monitorująca Dla Technicznie Challenged

Z przestępczością na wzrost i kłopotliwych ludzi częścią życia, opłaca się mieć nadzór do domu na czas. Jeśli istnieje podejrzenie, że są oszukiwani przez małżonka, śledzony, nękany lub martwić opiekunki z dziećmi, oto kilka wskazówek jak przygotować prostą mini szpieg aparat dać trochę spokoju. To nie jest paranoikiem, ale dbanie o siebie, kiedy czujesz niepokój o sytuacji związanych z bezpieczeństwem. Tylko skonfigurować kamer, gdzie jest to legalne to zrobić sprawdzić lokalne organy ścigania, jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące legalności. To jest zawsze dobry pomysł, aby zrobić szybkie wezwanie policji i zapytać, co prawo w swoich zezwoleń obszarowych. Moje sugestie są za przestrzeganie prawa wyłącznie w celach.

Istnieje wiele typów kamer na rynku, od tanich do niewiarygodnie drogie. Im więcej pieniędzy to kosztuje, tym więcej funkcji i opcji będziesz musiał pracować, ale dla podstawowych celów, prosty otworkowej lub mini kamera szpiegowska bezpieczeństwa z odbiornikiem bezprzewodowym adapterem AC powinien zrobić kawał dobrej roboty. Oczywiście, można kupić misia, radio z zegarem lub posiadacza tkanek z kamerą schowany dyskretnie wewnątrz niego (za kilkaset dolarów), ale kupując samodzielnie mini szpieg aparat fotograficzny jest znacznie mniej kosztowne i można ukryć go w dowolny sposób chcieć.

W mojej sytuacji, mój dom jest podłączony przed włamaniami z powodu nadgorliwego osoby w środku mojego, który został patrząc na moich oknach i inwazji moją prywatność na wiele sposobów. Aby zaradzić tej sytuacji, po raz pierwszy skontaktował ścigania i dostał swoje opinie, który powiedział mi, że to było OK, aby ustawić kamerę gdybym chciał. Więc nigdy nie zrobiłeś tego wcześniej, ja wskoczyłem na eBay i kształcił się na temat systemów nadzoru.

– autor artykułu