bbczyta.pl

bbczyta.pl

Dlaczego sprzedajemy swoja prywatnosc w zamian za obietnice bezpieczenstwa?

Dlaczego sprzedajemy swoja prywatnosc w zamian za obietnice bezpieczenstwa? Będąc na budżet, ważne było, że ten sprzęt był wysokiej jakości, ale nie drogie. Znalazłem i kupiłem nowy zestaw bezprzewodowy aparat za około 40 $.

Dyskretny box został wysłany do mnie, a zawierała ona odbiornik, dwa adaptery AC, kabel i malutkie kamery. Montaż to wszystko oznaczało podłączając wszystko razem, adapter do aparatu i oddzielnie, inny zasilacz do odbiornika. Następnie każda karta została włożona do ściany. To było takie proste. Zestaw przyszedł z podłączania baterii gdybym chciał aparat całkowicie bezprzewodową, ale w tym przypadku nie jest konieczne, adaptery były lepsze dla mnie. Najtrudniejsze dla mnie było dowiedzieć się, jak sprawić, by kamera i odbiornik komunikują się z moim telewizji, ale w końcu to nie był tak przytłaczający jak pierwsza myśl.

Odbiornik na moim odbiorniku nadzoru ma kolorami wtyczki wejściowe wideo, jeden żółty i jeden biały. Podłączyłem kabel do tych, a następnie podłączyć drugi koniec do telewizora, który ma odpowiednie wtyki tych samych kolorach. Następnie znajduje się pokrętło od strony odbiornika, aby dostosować obraz. „Jaki obraz?”, Można zapytać. Wszystko co widzę to programy telewizyjne.

Sztuką jest, aby do niej ustawić telewizor za pomocą przycisku „Video Źródło” na pilocie kablowym, które mogą przejść pod innymi nazwami w systemach innych ludzi. Przycisk ten steruje telewizorem, aby przełączyć się magnetowid, DVD lub innych osób na kanałach (nie te stosowane, aby przejść do listy programów, ale kanały częstotliwości). Mój aparat jest na wideo (lub częstotliwość) 3. Odtwarzacz DVD jest na wideo (lub częstotliwość) 2. Wystarczy nacisnąć przycisk „Video Źródło” kilka razy, aby dostać się do prawego kanału. Dowiesz się, masz prawo jeden, gdy można zobaczyć (podłączony) obrazu z kamery (upewnij się, że aparat jest podłączony i włączony) lub pusty ekran (to oznacza, że ??trzeba dostosować częstotliwość odbiornika, aby zobaczyć zdjęcie ).

– autor artykułu